BigBag Batman

Warianty:
Nazwa:Cena:
BIG BAG XL199,00(439,00)
BIG BAG XL ze zdejmowanym pokrowcem zewnętrznym249,00(479,00)
BIG BAG XXL219,00(459,00)
BIG BAG XXL ze zdejmowanym pokrowcem zewnętrznym279,00(499,00)
Cena: 199,00 PLN439,00 PLN
Ilość:
BigBag Batman


Mały Alex, który pozwolił się sfotografować na naszym BIG BAG CITY, na pytanie "jaką pufę chciał by najbardziej", odpowiedział: "bardzo chciał bym pufę z BATMANEM". Alex i jego superbohater stał się inspiracją do stworzenia nowego BIG BAG ze znakiem rozpoznawalnym przez każdego chłopca.

W materacu BIG BAG BATMAN połączyliśmy czarną tkaninę typu poliester z grubą żółtą bawełną. Aplikacja zewnętrzna (znak superbohatera) jest naszywana ręcznie. Dodatkowo aby uzyskać ciekawy efekt oraz wypukłość, pod aplikacją umieszczona jest cienka gąbka o grubości 2cm.

BIG BAG BATMAN

  • jest wykonany z materiału typu poliester (odporny na ścieranie),
  • materiał jest dodatkowo impregnowany - możesz go swobodnie myć, przecierać i gwarantuję, że go nie uszkodzisz,
  • posiada potrójne wzmacniające szwy oraz zewnętrzne ozdobne przeszycia,
  • jest zabezpieczony podwójnym zamkiem, dlatego Twoje dzieci nie wysypią granulatu, jednocześnie swobodnie możesz uzupełnić wsyp,
  • jest dostępny w 10 kolorach,
  • nasz materac zaopatrzyliśmy w cztery ukryte wywietrzniki zapewniające łatwą zmianę kształtu pufy, materiał w dotyku przypomina gruba bawełnę (mimo wysokich temperatur nie lepi się do ciała),
  • polecamy wersje BIG BAG z pokrowcem wewnętrznym dzięki czemu swobodnie wypierzesz pokrowiec zewnętrzny - jednocześnie możesz posiadać kilka kolorów pokrowca zewnętrznego do swojego BIG BAGA.

wielkość: 180cm / 140cm

Nasze produkty są wypełnione tylko wysokogatunkowym granulatem styropianowym GAT 1.
Nasz wsyp posiada atest jakości i bezpieczeństwa. Każdy klient sam może sprawdzić jakość wsypu otwierając podwójny zamek - w naszym produkcie znajdzie równe, czyste, całe białe kuleczki o jednolitej strukturze.

Materac superbohatera to wspaniały pomysł na prezent!