Flower Jeans

Warianty:
Nazwa:Cena:
Flower Jeans179,00(499,00)
Flower Jeans ze ściąganym pokrowcem229,00(549,00)
Duży podnóżek55,00(149,00)
Cena: 179,00 PLN499,00 PLN
Ilość:
Flower Jeans

Flower JeansFlower JeansFlower Jeans
Flower JeansFlower Jeans

Każdy z nas ma ulubione jeansy: z kieszeniami, przeszyciami i przetarciami. Jeans kojarzy nam się z luzem, wygodą, modą, słońcem, filmem i wolnością.

Młodzieżowa Flower Jeans to jeden z pierwszych projektów w serii Western Jeans. Połączyliśmy w niej klasyczny jeans z tkaniną z kolekcji Fredrika (Helen Trast) a wszystko to z potrójnymi przeszyciami w kolorze tkaniny Fredrika.

Pufa Flower Jeans uszyta jest z sześciu klinów, dzięki temu ma niepowtarzalny kształt. Możesz swobodnie uformować z niej pufę z oparciem, położyć się na brzuchu lub odpoczywać leżąc na plecach. Dodatkowo Flower Jeans posiada wygodną rączkę do przesuwania i podnoszenia.

Pufa Flower Jeans to:

  • pufa o modnym, wesołym wzorze,
  • uszyta jest z grubej 100% bawełny w pierwszym gatunku,
  • idealny produkt do dziecięcego i młodzieżowego pokoju a także genialny pomysł na okazjonalny prezent
  • podwójny zamek zabezpiecza przed wysypaniem się zawartości pufy a podwójne szycia wzdłuż szwów wzmacniają produkt i dają ciekawy efekt,
  • wypełnienie to granulat styropianowy GAT 1 opatrzony atestem jakości i bezpieczeństwa - zapewnia wygodę, bezpieczeństwo oraz dowolna zmianę kształtu twojej pufy,
  • możliwość zamówienia pufy ze zdejmowanym wygodnym pokrowcem zewnętrznym,
  • precyzja i dokładność - zwracamy ogromną uwagę na jakość wykonania naszego produktu. Nie jest to produkt masowy, realizujemy indywidualne potrzeby i wymagania każdego naszego klienta - wielkość pufy, kolor przeszyć, dodatkowe kieszenie możesz ustalić z nami indywidualnie, tak aby twoja pufa była jedyna i nieszablonowa.

Gorąco polecamy naszą pufę - ponieważ będzie dostępna tylko w sezonie wiosennym.

Nasze produkty są wypełnione tylko wysokogatunkowym granulatem styropianowym GAT 1.
Nasz wsyp posiada atest jakości i bezpieczeństwa.
Każdy klient sam może sprawdzić jakość wsypu otwierając podwójny zamek - w naszym produkcie znajdzie równe, czyste, całe białe kuleczki o jednolitej strukturze.

Wymiary pufy: wysokość - 120cm, podstawa - 90cm
Wymiary podnóżka: 50/27